UBRANIA KTÓRE WYSZCZUPlą SYLWETKĘ

Poznaj ubrania których nie powinno zabraknąć w twojej szafie, bo, zamiast przejmować się nieidealną figurą wykorzystaj sprytne triki które mam dla Ciebie do zaproponowania.

Wybieraj proste, lekko dopasowanie stroje. W twojej szafie powinny znaleźć się przede wszystkim minimalistyczne marynarki bez kalpy, jak i damski kardigan z fikuśnym kołnierzem. Pamiętajmy o tym, że wszystkie pionowe wzory czy cięcia optycznie wyszczuplą naszą sylwetkę.

Jeżeli spodnie to lekko zwężane bądź lekko rozszerzane nie wybieraj szerokich spodni, aby sylwetka nie była wizualnie zbyt ciężka.

spodnie

Rozmiary to bardzo ważne, aby dobrze dobrać rozmiar do naszej sylwetki, dobrze dobrane ubranie powinno opływać naszą sylwetkę i podkreślać. Wzory jakie powinnyśmy wybierać to zdecydowanie pionowe pasy, prążki.

Idealnym sposobem na wyszczuplenie naszej sylwetki jest dekolt w literę v, nie bójmy się eksponować naszego pięknego dekoltu. Sukienki to też dobre rozwiązanie, aby nasza sylwetka wyglądała pięknie i szczupło, dobieraj lekko proste oraz lekko rozkloszowane.

Bluzki zakrywające brzuch – tuniki

Idealnie zamaskują zbyt odstający brzuch i ewentualne boczki. Wybierz luźniejsze fasony. Nie decyduj się jednak na bardzo luźne modele oversize. One nie są wskazane, bo optycznie Cię pogrubią. 

Wybierz zwiewną tunikę,  bez problemu wykorzystasz w codziennych stylizacjach, np. z legginsami i modnym obuwiem sportowym. A jeśli szukasz oryginalnego looku na imprezę, ciekawym pomysłem będzie zestawienie z wąskimi spodniami w kant i szpilki.

Nie trzeba wyglądać nijako w swoich stylizacjach tylko, dlatego że nasza sylwetka nie jest idealna, więc teraz baw się stylizacjami tak, abyś była szczęśliwa, ale i piękna.

sukienki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *