Makijaż

Tredny w makijażu na jesienn zima 2020/2021

Jakie makijaże będą królować w sezonie jesień zima 2020/2021

W propozycjach nie zabraknie wyrazistych akcentów. Mocno wyrazistych ust, czy zdobień na powiekach. Ale wśród dominujących Trendów, znajdzie się coś dla tych to kochają minimalizm oraz stawiają na pielęgnację.

Trendy w makijażu

Aby taki efekt uzyskać niezbędny jest dobry krem nawilżający, który zdecydowanie dostarczy naszej skórze wilgotności, a także korektor. Ale i  dobrym rozwiązaniem jest lekki Fluid transparentny.

To już kolejny z rzędu sezon gdzie pokazy mody porzucają kryjące i ciężkie podkłady a zamieniają na kremy nawilżające. Dzięki porzuceniu tej formy makijażu, widoczne są na twarzach modelek piękne piegi i zaczyna królować piękna kobieca naturalność.

Makijaż

Bo przecież nasza skóra jesienią, jak i zimą ma emanować pięknym i naturalnym blaskiem. Aby wyglądać i czuć się, że nasza skóra jest wypielęgnowana i wypoczęta.
 Szminki, bo to o nich mowa, nie zostały w tyle, wielu makijażystów zdecydowało się oddać hołd pięknej czerwieni, każdy odcień jest królem numer jeden, czy to nasycona czerwiem czy malinowa, nie ma znaczenia, bo każda czerwień i każdy odcień jest piękny, dopełnia makijaż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *