paznokcie

MODNE PAZNOKCIE JAKO IDEALNY DODATEK STYLIZACJI

Nie ma nic piękniejszego niż zadbane dłonie u kobiety. Wypielęgnowane dłonie i paznokcie są nie tylko wizytówką kobiety, lecz także sprawiają, że czujemy się zadbane i eleganckie. Zrobione paznokcie mogą być bardzo ciekawym dodatkiem, który urozmaici każdy strój. 

Aktualnie na topie jest każda długość i kształt paznokci. Krótkie, długie, ścięte na prosto lub o kształcie migdała… Wszystko jest na czasie. Dziś mamy też do dyspozycji o wiele więcej możliwości technik aplikacji. Zwykły lakier, hybrydowe, tytanowe, czy żelowe – do wyboru do koloru. Modne są zarówno naturalne, delikatne i eleganckie jednolite paznokcie w neutralnych kolorach, jak i neonowe, różnokolorowe Obrę czy wzorki. Coraz częściej możemy oglądać na naszych paznokciach małe dzieła sztuki. Manicurzystki stają się artystkami, wykonując na paznokciu skomplikowane rysunki.

Zdobienia na paznokciach takie jak zdobienia biżuteryjne, perełki i cyrkonie i paznokcie w różnych kolorach to trendy, które utrzymują się już kolejny rok. Matowe, pastelowe i metaliczne paznokcie to równie intensywnie eksploatowany motyw paznokciowy.

Dla fanek klasyki mamy dobre wiadomości – elegancka czerwień i naturalny french manicure są wciąż na topie.

Dziś przedstawiamy kilka, naszym zdaniem najmodniejszych inspiracji na lato 2020. 

1 thought on “MODNE PAZNOKCIE JAKO IDEALNY DODATEK STYLIZACJI”

  1. Mam bzika na punkcie idealnych paznokci, zawsze muszę mieć je perfekcyjne. Przedstawione we wpisie inspiracje bardzo przypadły mi do gustu. Niestety moje paznokcie ostatnio trochę zrobiły się łamliwe, dlatego na jakiś czas zrezygnowałam z hybryd i suplementuję kolagen do picia. Mam nadzieję, że szybko przyniesie rezultaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *