Trampki

Modne buty jesień zima 2020/2021

Chcesz wiedzieć, jakie w tym sezonie będą modne buty na jesień zimę i na jaki model butów warto postawić w tym sezonie.

O gustach się ponoć nie dyskutuje każdy z nas ma swój styl i wyobrażenie własnej codziennej stylizacji jak chce wyglądać i w czym się czuje najlepiej. Ale czasem fajnie poganiać trochę na nowymi trendami jakie nam moda proponuje w danym sezonie. Ja osobiście jakoś nie biegam za tym zwariowanym światem mody mam własny styl który bardzo lubię i tego się trzymam.

Buty

Ale jak już to w tym sezonie sięgamy po buty w stonowanych kolorach, bazujących na ciemnych barwach.

W chłodniejsze pory roku najczęściej sięgamy po buty w stonowanych kolorach, bazują na ciemnej palecie barw. Nie brakuje również modeli we wzory. Buty mają przyciągać spojrzenia, ale ni za wszelką cenę. Lakierowana skórka, brokat, zwariowane kolory czy wzory nie są już synonimem swego rodzaju kiczu jak kiedyś.

Buty

Modne buty damskie jesień-zima 2020/2021

za kolano kozaki czemu nie!

Kozaki za kolano to nadal bardzo modne buty. Ukochane buty Ariany Grande wracają do naszych łask. Kozaki długie za kolano doskonale pasują do sukienki, ale i nie tylko. Botki na obcasie czy na płaskiej podeszwie także wyglądają kobieco.

Ale tak naprawdę to każdy z nas powinien wybrać takie obuwie jakie najlepiej mu odpowiada. Inie zawsze powinniśmy się sugerować zabieganym światem mody, aby tylko pokazać się i dorównać komuś. Starajmy się, abyśmy się w tym czuli dobrze i to jest najważniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *