kapelusz

Kapelusze alternatywa czapki tak czy nie

Kapelusze to alternatywny zdecydowany zamiennik czapki który swego czasu był noszony przez mężczyzn a dziś pokochały go kobiety i kapelusze sobie świetnie dają radę w modzie damskiej.

Kapelusz

Chodzi tutaj rzecz jasna o kapelusze damskie. Są idealnym wyborem na jesień, ale śmiało mogę powiedzieć, że także na zimę. Mogą zastąpić czapkę i doskonale podkręcą każdą naszą stylizację. To idealne nakrycie głowy każdej kobiety nie tylko elegancko ubranej!

Nie lubisz zbytnio czapek i nie chcesz i nie lubisz ich nosić, nawet kiedy jesienią pogoda bywa deszczowa? Jeśli tak, to naprawdę idealną alternatywą dla ciebie będzie kapelusz damski. Jest to bardzo eleganckie nakrycie głowy, które sprawdzi się w wielu naszych stylizacjach. Jesienią, jak i zimą 2020 wśród kapeluszy znajdą coś dla siebie również fanki bardziej sportowych i luźniejszych stylizacji.Bo nie zawsze kapelusz oznacza tylko styl elegancji. Więc możesz dopasować kapelusz zarówno do sportowej stylizacji czy klasyczniej eleganckiej wersji.

Damski kapelusz klasyczny

Kapelusz2

Kapelusze są zazwyczaj wykonane z dobrych materiałów takich jak na przykład aksamit czy bawełna. W tym sezonie modne są fasony małe zaokrąglone z małym rondem. A jeżeli chodzi o kolor, to zdecydowanie czerń jest numerem jedne, ale i kolor beżowy też jest wart zauważenia.

klasyczny kapelusz

Są wśród nas miłośnicy kapeluszy, ale i tacy którzy nie lubią nosić kapeluszy jako alternatywy ani czapki. Każdy z nas ma swoje upodobania modowe bądź idzie razem z nadchodzącymi trendami jakie stawia nam świat mody.

A ja osobiście uwielbiam kapelusze, czapki i nie, dlatego że jest zimno, ale, dlatego że dobrze się w tym czuje.
A proszę napisz jakie ty masz zdanie na temat kapeluszy czy czapek? Zapraszam do komentowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.